شرکت دنا پترو در سال 1391 فعالیت خود را در زمینه ی بازرسی خطوط اولیه توسط توپک رانی هوشمند آغاز کرده با توجه به نیاز ضروری و در نظز گرفتن اصول ایمنی خطوط لوله شرکت های همکار خارجی و داخلی و متخصصان با تجربه شرکت اقدام به تاسیس این شرکت کردند و شروع به انجام پروژه , سرویس دادن و مشاوره دادن به شرکت های تولیدکننده و یا صاحب خط لوله کردند.

یکی از سوابق درخشان دنا پترو انجام پروژه توپک رانی برای شرکت پایانه های نفتی ایران (سهامی خاص) می باشد , که شامل توپک رانی زیر آب برای خطوط لوله با سایزهای مختلف انجام شده است.

دنا پترو

شرکت دنا پترو ابزار تمیز کردن، پیگ (پرتاب کننده و گیرنده) را تامین می کند وجهت این امورخدمات تخصصی تمیز کردن خطوط لوله را ارائه می دهد و دارای دفتر شرکتی خود در تهران است .

بخش تحقیق و توسعه (R&D) و تولید پطرولیان به دلیل راه حل های نوآورانه پاکسازی و بازرسی برای تمام قطرهای خط لوله از 2 تا 56 اینچ با انواع فناوری های بازرسی برای همه صنایع شناخته شده است.

ما همه ناهنجاری ها را به طور مطمئن و دقیق شناسایی، تعریف، مکان یابی و اندازه می کنیم. از جمله مشکلات برنامه های نرم افزاری ما , ایرادات تهدید کننده یکپارچگی را شناسایی می کنند. ما می توانیم زمانی که شکستگی ها و ناهنجاری ها تهدید کننده می شوند را پیش بینی کنیم.

همواره دنا پترو در خدمت شما خواهد بود در تمام نقاط جهان.

9

تجربه موفق


شرکت دنا پترو با بیش از9 سال تجربه، خدمات بازرسی و یکپارچگی خط لوله را به صورت سفارشی ارائه می دهد. تمام تجهیزات ما توسط شرکای خارجی طراحی و ساخته می شوند و طیف کاملی از قطرهای خط لوله را پوشش می دهند.